1 Mart 2014

Rimmel London Kaş Kalemi

Merhaba, hepinize mutlu haftasonları :)

Güzel bir kaş kalemi arayanlara iyi bir haberim var, çünkü Rimmel London markasında yine uygun fiyatlı çok kaliteli bir ürün var!
Tek eksisi ise, renk skalasının kötü olması. 3 rengi bulunuyor Dark Brown, Hazel ve Black Brown. Dark Brown ve Hazel açık tonlu fakat içlerinde inanılmaz fazla kızıllık var. Hele Hazel bildiğiniz turuncu. Benim kaşlarım gri-kahve olduğu için bana en uygun olan Black Brown rengini seçtim. Çünkü cidden içinde hiç kızıllık olmayan güzel bir kahve ama malesef sarışınlara ve açık kumrallara çok koyu gelebilcek bir renk.
Başlayalım.. :)


rimmel london black brown kaş kalemi
Kapağında fırça bulunan bir ürün, kalemi uygulamadan önce kaşlarınızı tarayıp yerini belirleyebilirsiniz. rimmel london black brown
Dediğim gibi bendeki rengi 004 Black Brown, acı küllü bir kahve, içinde kızıllıktan eser yok. Yapısı ne çok krem gibi akıp gidiyo ne de çok sert. Hafif dokunuşlarla çok doğal başarılı bir sonuç bırakıyo. 
Kalıcılığı orta seviyede. Kalemin yapısından dolayı, eğer kaşlarınızla çok oynarsanız biraz dağılma olabiliyor.


rimmel london eyebrow pencil
Gördüğünüz gibi kaşlarım çok şekilsiz, bu ürün benim kurtarıcım oluyor. Çok fazla kaş şeklimin dışına çıkmadan, hafif kalınlaştırmak ve boşlukları doldurmak için kullanıyorum ben. Sonuç benim için çok başarılı :)

* Ürünü Watsons'lardan 8 tl'ye alabilirsiniz.
(Ben Rimmel London standından değil, göz kalemi kaş kalemi olan ayrı bir bölüm oluyor ya ordan bulmuştum.)

2 yorum: